Jaký styl svatebních šatů se hodí právě pro vaši postavu?

14.02.2018
svatební šaty na míru
svatební šaty na míru

Ve chvíly, kdy začnete listovat svatebními katalogy, ocitnete se před jedním z nejtěžších rozhodnutí...Co si ve svatební den obléknout?


Máte velké štěstí, že jste našla toho pravého. Další velkou výzvou bude, najít ty pravé svatební šaty.

Všechny to známe. Někdy je to láska na první pohled, někdy se utápíme v moři možností a velký výběr nás doslova paralyzuje.


Chci svatební šaty v boho stylu?

Krátké svatební šaty?

Krajkové svatební šaty?


Ve vší té nerozhodnosti.......  jedno je jisté.

Až budeme kráčet tou uličkou, chceme vypadat NÁDHERNĚ.


Proto u výběru nesmíme šlápnut vedle.


Abyste si mohla být jistá, že v ten velký den budete nejnádhernější žena v místnosti, začněte si vybírat šaty které vám padnou.. Takové, které podtrhnou vaše přednosti a naopak upozadí ty části těla, na které nejste zrovna pyšná.


První chyba, které se můžete dopustit...

Začít zkoušením šatů, které nejsou vhodné pro váš typ postavy. Všechny známe ten pocit, když se v kabince snažíme nasoukat do džín, ze kterých nám tu a tam něco přečuhuje . Zip se rozjíždí a knoflík ne a ne dopnout. Známe ten pocit, když se z prodejní plochy ozve prodavaččin hlas ,, Tak jak vám sedí?"

To člověk začne ztrácet odvahu, sebevědomí i radost z toho, že si pořizuje něco nového.


Jak to napravit....


Když volíte šaty, myslete na své křivky.

Základní typy postav jsou přesýpací hodiny, hruška, jablíčko, kornoutek, či obdélník. Většina z nás ale nezapadá pouze do jediné skupiny.  To je důvod, proč nám ne všechno sedí.

To by ale nemělo být překážkou.

Stačí, naučit se znáte své tělo a se svými přednostmi správně zacházet. I s tím vám mohu pomoci. Nejprve vám zhruba poradím, jaký střih vám nejlépe padne a při zkoušce hlavně to, jaké detaily na svatební šaty přidat, aby opticky fungovaly jak mají a na vytvořily dokonalý dojem. Dokonalost je totiž v detailu.


Vzpomeňte si na Kim Kardashian, její malou postavu a extrémní tvar přesýpacích hodin. Přesto pro svou svatbu dokázala zvolit šaty Givenchy, které dokonale podtrhly její krásu ze všech úhlů.


Svatební šaty pro malou postavu
Svatební šaty pro malou postavuTyhle netradiční svatební šaty, určené pro malou postavu, ji opticky zmenšily velká prsa a udělaly tak z mediálního sexsymbolu něžnou, až panensky křehkou bytost.Svatební šaty tvarující postavu
Svatební šaty tvarující postavu


Drobnostmi, jakými je např. pásek na šatech, pokud máte chlapeckou ( obdelníkovou ) postavu, můžete docílit požadovaného vzhledu. V tomto případě získá taková postava optické křivky. ( více do tvaru přesýpacích hodin)


Jak vidíte, kombinací vhodně zvolených prvků si lze pohrát s detaily a docílit tak naprosto dokonalého vzhledu. Krásně tak jde čarovat například se zpracováním svatebních šatů xxl pro baculky.

To je něco, co u zakoupených, či půjčených hotových šatů nelze.
Na co je ještě třeba brát při výběru ohled?


Je jasné, že byste měla brát v potaz svůj rozpočet.. Zahrnout do něj i konečné detaily, jako jsou boty a šperky.


Myslete na to, že lokalita je důležitá. Tradiční korzetové šaty se širokou sukní budou na pláži či rozkvetlé louce působit příliž těžce. Zvolte proto některou z lehčích variant.Svatební šaty ve stylu boho
Svatební šaty ve stylu bohoDůvěřujte svým instinktům. Může pro vás být zklamáním, když se kamarádce vaše vysněné šaty nezamlouvají, ale když víte, co vám sluší, nezáleží na tom, jestli jste trendy podle letošního katalogu.


Těhotenské svatební šaty
Těhotenské svatební šaty


Těhotenství s sebou nese řadu drobných komplikací. Od nevolností a únavy až po oteklé nohy a to, že se cítíte jako balón.

Je jasné, že vaše tělo prochází fyzickými změnami, protože miminko neustále roste, ale to neznamená, že si ve svůj velký den musíte obléci pytel od brambor. Zvolte si šaty, které se vám líbí a bříško do nich zkrátka zakomponujeme.google-site-verification: google16b0be79527d930a.html